16.1.2017

Výdej čísel proběhne nově v Severce Liberec

Výdej startovních čísel proběhne při 50. ročníku ČEZ Jizerské 50 nově v liberecké Severce Liberec. Expo Jizerské 50 bude otevřené od čtvrtka 16. února do soboty 18. února vždy v čase 9 – 20 hodin.

Závodníci, kteří se chystají na 50. ČEZ Jizerskou 50, si budou nově vyzvedávat svá startovní čísla v Nákupním parku Severka. Místo registrací se nachází v komerční zóně Liberec – Sever, nad hypermarketem Globus. V pátek a sobotu bude zřízena speciální autobusová linka 42, která bude jezdit každou půlhodinu ze zastávky Fügnerova přímo k Severce. GPS souřadnice místa jsou 50°46'25.672"N, 15°1'35.812"E. Od loňského výdejního místa je vzdálena Severka Liberec pouhých 6 minut jízdy autem.

Startovní čísla a balíčky budou vydávána pouze při předložení občanského průkazu či jiného dokladu totožnosti. Pokud budete vyzvedávat startovní číslo pro své známé, je třeba mít s sebou plnou moc (formulář ke stažení ZDE ). V jiném případě vám nebude číslo vydáno. V případě týmových závodů (ČT Jizerská 10 - rodinný závod a firemní štafeta) stačí, když balíček vyzvedne pouze jeden člen týmu.

Během celého února zde budou moci návštěvníci zavítat do Hervis Outletu a pořídit si nové zimní vybavení. Expo Jizerské 50 pak bude fungovat od čtvrtka 16. února do soboty 18. února vždy od 9 do 20 hodin. Kromě čísel si zde závodníci mohou vyzvednout předem objednané energetické balíčky Enervit, koupit si pletené čepice Kama z edice 50. Jizerské 50 či si zakoupit upomínkové předměty k závodu. Závodníci si zde mohou také nechat namazat lyže od profesionálů ze Swixu.

Více o Severce Liberec najdete ZDE

.Severka Liberec

3.7.2017 - Staň se součástí legendy! Prodlužujeme možnost objednat si…
7.4.2017 - Konec sezóny na Jizerské magistrále
30.3.2017 - Připomeňte si 50. Jizerskou 50 ve výsledkovém zpravodaji
14.3.2017 - Martin Půta: Jizerská 50 je nejvýznamnější akcí Libereckého…
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku


Do Česka dorazil první sníh. Hurá 🙆 ❄🌨⛄It's been snowing in the Czech Republic. Yahooo #snow #Jizerska #jizerskapadesatka #jizerska50 #jiz50 #jizerskehory #worldloppet #skiclassics #firstsnow #snowing

Fotka zveřejněná uživatelem @jiz50,

GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
rz Dnes
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Swix Madshus rote Enervit Knihovna Knihovna
Kama Schenker CHMU Pytloun MS kraj MS kraj
Za podpory
Swix Swix Swix
Součást sérií
Swix Swix Swix
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops TKF Johnny Servis Crystal BOhemia Yventech
Herbol Kine-max Palestra Progres Nature Valley