9.2.2017

Stáhněte si aplikaci Racemap a ukažte na online mapě, jak jedete

Chystáte se na ČEZ Jizerskou 50? A chcete, aby vaše rodina a kamarádi mohli sledovat, kde se zrovna na trati pohybujete? Není nic jednoduššího než si stáhnout aplikaci Racemap a všichni vaši známí budou v obraze! Navíc si pak budete moct váš výkon přehrát v pohodlí domova i vy.

Aplikaci Racemap si mohou stáhnout všichni vlastníci chytrých telefonů. A co vám vlastně může přinést? Kdykoliv během závodu uvidíte, kde se zrovna na trase kteréhokoliv ze závodů Jizerské 50 nacházíte. A nejen vy! Sledovat vás mohou i přátelé a rodina z domova nebo vaši soupeři. Po závodě si pak můžete v aplikaci přehrát váš výkon a zanalyzovat ho.

Racemap si stáhnete v Google playči App Store. Po spuštění aplikace kliknete na „Future events“ a vyberete si závod, který jedete. Vyplníte své jméno (přezdívku) a startovní číslo – registrace není nutná. Pak už jen stačí pět minut před startem závodu aplikaci zapnout a vyrazit. Vašim blízkým sdělíte vaše startovní číslo a z domova nebo přímo na stadionu vás budou moci sledovat na webu Jizerské 50, na svém telefonu nebo na webové stránce https://racemap.de/en.

Pořiďte si tuto skvělou aplikaci do mobilu i vy! Potěšíte tím nejen sebe, ale především rodinu a přátele, kteří vás budou chtít na dálku morálně podpořit!

3.7.2017 - Staň se součástí legendy! Prodlužujeme možnost objednat si…
7.4.2017 - Konec sezóny na Jizerské magistrále
30.3.2017 - Připomeňte si 50. Jizerskou 50 ve výsledkovém zpravodaji
14.3.2017 - Martin Půta: Jizerská 50 je nejvýznamnější akcí Libereckého…
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku


Do Česka dorazil první sníh. Hurá 🙆 ❄🌨⛄It's been snowing in the Czech Republic. Yahooo #snow #Jizerska #jizerskapadesatka #jizerska50 #jiz50 #jizerskehory #worldloppet #skiclassics #firstsnow #snowing

Fotka zveřejněná uživatelem @jiz50,

GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
rz Dnes
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
Swix Madshus rote Enervit Knihovna Knihovna
Kama Schenker CHMU Pytloun MS kraj MS kraj
Za podpory
Swix Swix Swix
Součást sérií
Swix Swix Swix
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops TKF Johnny Servis Crystal BOhemia Yventech
Herbol Kine-max Palestra Progres Nature Valley