18.8.2017

​Na Jizerskou 50 se přihlásil 1000. závodník, a to přesně půl roku před startem

Přesně za šest měsíců se uskuteční 51. ročník legendárního závodu v běhu na lyžích, ČEZ Jizerské 50. Během tří únorových dnů se rozběhne z Bedřichova kolem 7 tisíc běžkařů a první tisícovka má už své startovní číslo. Zajistěte si nejvýhodnější startovné i vy a přihlaste se zde.

Stalo se tak symbolicky, přesně půl roku před startem závodu. Přes tisícovku běžkařů už má jisté své místo na nejslavnějším českém laufu. Ať už plánujete vyrazit na hlavní trasu dlouhou 50 km či dáte přednost kratším distancím na 10, 25 či 30 kilometrů, nyní máte možnost ulovit startovní číslo za tu nejvýhodnější cenu.

Ceny startovného zůstávají stejné jako v roce 2017 – např. hlavní závod na 50 km klasicky lze pořídit nejvýhodněji za 1 400 Kč při registraci do konce září 2017. Podobně jako při 50. ročníku je součástí startovného pojištění, které kryje riziko nedostatku sněhu v Jizerských horách. V případě, že by nebylo závod možné uspořádat ani na náhradní či zkrácené trati, bude závodníkům vráceno 70 % základního startovného platného do 30. září 2017.

,,Pro 51. ročník ČEZ Jizerské 50 chystáme řadu novinek, většinu z nich odtajníme již během podzimu. Máte se opět na co těšit," říká David Douša z agentury RAUL, která je marketingovým partnerem závodu.

Pokud se však nemůžete dočkat zimy, máte možnost poznat Jizerské hory ještě před tím, než je zasype sníh. Už 2. září se na trase zimního závodu uskuteční jeho letní běžecká varianta - Jizerská 50 RUN. Kromě klasické padesátky na vás čekají ale i kratší distance, a to 12 a 23 kilometrů či trasy pro děti na 1 kilometr a 500 metrů. Na zimní i letní variantu se registrujte zde.

17.11.2017 - Sníh se do Jizerek vrátí na začátku týdne
14.11.2017 - Jizerská není jen 50 km, zvolte si kratší trať
7.11.2017 - Jizerská 50 posouvá čas startu o 30 minut, reaguje na…
6.11.2017 - Jizerská 50 pomáhá při registracích Elence se svalovou…
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku


GENERÁLNÍ PARTNER
ČEZ
Pořadatel
ČEZ
Institucionální partner
ČEZ
Bedřichov
Pod záštitou
ČEZ
HLAVNÍ PARTNEŘI
HERVIS vw Česká pošta vzp
GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ct
HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
rz
HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI
Liberecký kraj Liberecký kraj Liberecký kraj
MARKETINGOVÝ PARTNER
Raul
PARTNEŘI
Swix Madshus Enervit Kama
Schenker CHMU Pytloun
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI
rote Enervit Knihovna Knihovna Kama
Schenker CHMU Pytloun Mediatenor
Za podpory
Swix Swix
Součást sérií
Swix Swix Swix
Oficiální dodavatelé
Jizerská ops TKF Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech
Kine-max Palestra Progres Nature Valley iqlandia