Startliste
T-Mobile Jizerská Firmen-Rennen
1 Český klub Fair Play
clenoveDoplneni
2 PVZP
clenoveDoplneni
3 Svaz lyžařů ČR
clenoveDoplneni
4 Česká mincovna Junior A
- Aleš Řezáč (captain)
- Vojtěch Benda
- Adam Smejkal
- Kryštof Mučica
5 KUŽELKY
- Kateřina Neumannová (captain)
- Tereza Doušová
- Blanka Sirotková
- Veronika Cyrani
6 KAMA
clenoveDoplneni
7 SPRINT
- Jan Weisshautel (captain)
- Marek Pospíšek
- Adam Prášek
- Morten Saetha
8 Česká mincovna Olympionik
- Jiří Magál
- Jiří Daler (captain)
- Jan Panáček
- Nikola Sudová-Matějcová
9 Grantastic
- Petr Paseka (captain)
- Tomáš Rybář
- Kateřina Moravcová
- Lukáš Zdvihal
10 TP Consulting
- Jiři Tužil (captain)
- Ondřej Beneš
- David Holec
- Jan Ramzer
11 T-Business
clenoveDoplneni
12 SUBTERRA
- David Svoboda
- Miroslav Rypáček (captain)
- Ondřej Fuchs
- Martin Plíva
13 T-Finance
- David Kopřiva
- Eva Fantová (captain)
- Pavel Vlasaný
- Pavel Hadrbolec
14 Metrostav
- Mojmír Stuchlík (captain)
- Ondřej Beneš
- Jan Schovanec
- Martin Jedlička
15 KOULE
- Filip Sirotek (captain)
- Robert Lischke
- Jakub Sirotek
- Ondřej David
16 ELEKTRON
- Lukáš Techl
- Bohdan Zronek
- Pavel Cyrani (captain)
- Tomáš Pleskač
17 ČHMÚ
- Jan Jirák
- Tomáš Fryč (captain)
- Josef Hanzlik
- Petra Jirakova
18 Notářská komora České republiky
- Pavel Burt
- Jindřich Procházka
- Vanda Pirková
- Radim Neubauer (captain)
19 ŠKODA IT
clenoveDoplneni
20 ORLEN Unipetrol
- Jaroslav Brynda
- Michal Vojna
- Lucie Smetanová (captain)
- Ondřej Berka
21 T-Dream
- Ivo Šimurda
- Vladimír Douda
- Jiří Mitáš
- Robert Ragančík (captain)
22 ENERVIT
- Karolína Calda (captain)
- Martin Holec
- Ondřej Pavlík
- Jiří Goiš
23 Radní z Jablonce
- Jaroslav Šída (captain)
- Petr Beitl
- Lenka Opočenská
- Jakub Chuchlík
24 Kraj jede!
- Věra Dubcová
- Martina Ježková (captain)
- Jan Starý
- Václav Kolář
25 ČSOB
- Monika Staňková
- Václav Semecký (captain)
- Klára Voslářová
- Tomáš Šemnický
26 DB Schenker ČR
- Matěj Ploch (captain)
- Patrik Matula
- Tomáš Rondzik
- Dalibor Bartoš
27 AGRO LEASING
- Tomáš Drnek (captain)
- Kateřina Drnková
- Vladimír Nosek
- Jan Pokorný
28 Bedřichov
- Aleš Bohatý (captain)
- Lukáš Saska
- Tobiáš Holub
- Aleš Martínek
29 Skupina ČEZ
- Jan Dlouhý
- Martin Vojtěchovský
- Milan Mika (captain)
- Vojtěch Dlouhý
30 VHS stavby
- Marek Štěpnička
- Lukáš Pešta
- Martin Borovička
- Michal Maděra (captain)
31 RAUL!
clenoveDoplneni
32 Česká mincovna Junior B
- Silvia Gubančoková
- Anna Cilichová
- Klára Moravcová (captain)
- Kateřina Kašparová
33 AMPER
- Petr Kubin (captain)
- Tomáš Šedivý
- Jakub Hubínek
- Jan Budín
34 Generali Investments CEE I.
- Vladimír Šebesta (captain)
- Martin Bauer
- Jan Vinzens
- František Dvořák
35 UNIQA
clenoveDoplneni
36 #tymjenejvic
- Matouš Brožek
- Hana Koděrová
- Jan Krouský
- Michal Houška (captain)
37 TFP Legal
- Ondřej Mach
- Daniel Thelen (captain)
- Tereza Stonišová
- Jakub Thelen
38 Generali Investments CEE II.
- Marek Beneš (captain)
- Jaroslav Rozehnal
- Petr Kukačka
- Lucie Krámská
39 Magenta prosecco squad
- Zuzana Haňová (captain)
- Pavla Mitrovská Chlupáčová
- Andrea Lukoszová
- Václav Hubka
40 Magnas Ski team
clenoveDoplneni
41 Mastercard
- Adam Klavík
- Martin Hlůže
- Tomáš Chumchal
- Alexandra Horáčková (captain)
42 BNP Paribas Cardif Pojišťovna
- Martin Pejsar
- Jaroslav Řehák
- Zdeněk Jaroš (captain)
- Martin Steiner
43 Ticino
- Matej Paluš (captain)
- Ondřej Obluk
- Jakub Hodboď
- Marie Majerová
44 SPEEDY GONZALES
- Michal Nýdrle (captain)
- Pavla Nýdrle
- Petr Janeček
- Tibor Bokor
45 Volkswagen Financial Services
- Andrea Nováková
- Jana Hrušková (captain)
- Jiří Beran
- Jiří Jelínek
46 Patria Finance
- Richard Podpiera (captain)
- Martin Novotny
- Roman Kykal
- Filip Kubů
47 S větrem o závod
- Jiří Blažej
- Martin Barteš
- Petr Hösl
- Tereza Řezníčková (captain)
48 Jablotron Group
clenoveDoplneni
49 ČISTÁ ENERGIE ZÍTŘKA
- Klára Uzelac (captain)
- Jan Vrtílek
- Jan Hruška
- Aleš Voverka
50 T-(J)elita
- Jitka Tlustá (captain)
- Jiří Svoboda
- Lucie Šafářová
- Milan Volf
51 HOCHTIEF
- Zdeněk Socha
- Tomáš Kubasch
- Jan Šunka (captain)
- Štěpán Pecka
52 Český volejbal
clenoveDoplneni
53 EPP Pomáhej pohybem
- Markéta Bajerová
- Kateřina Bartůšková
- Soňa Holingerová
- Petr Duchek (captain)
54 Ahrend Team
- Martin Hořovský
- Ondřej Lůžek
- Jan Jirchář
- Petr Hampl (captain)
55 Česká mincovna
- Ondřej Dostál (captain)
- Jan Krause
- Markéta Hujerová
- Monika Patková
56 Sporťáci
clenoveDoplneni
57 Česká mincovna B
- Markéta Hassová (captain)
- Veronika Fraenklová
- Michaela Pušmanová
- Leona Šírová
58 Jizerská, o.p.s.
- Ondřej Sixta
- Lubor Kosička
- Petr Ťahan (captain)
- Matěj Saska
59 FILHARMONICI
- Zdenka Bodor
- Martina Otrubová
- Jan Holeňa
- Michal Medek (captain)
60 "ŽeBra"
clenoveDoplneni
61 NAKIT
- Jiří Putík
- Tomáš Bürger
- Roman Faltýn
- Jan Ďoubal (captain)
62 Nej Retail
- Alois Schwertner (captain)
- Ondřej Tuček
- Lucie Punčochářová
- Štěpán Litera
63 NOVOPLAST Liberec
- Václav Petružela
- Marcela Vošoustová
- Leoš Kürbis (captain)
- Apolena Kodešová
64 ROSSMANN
- Eva Říhová
- Václava Svobodová (captain)
- Daniel Mandík
- Karel Procházka
65 Simplea pojišťovna
- David Bulíř
- Martin Švec (captain)
- Simona Macková
- Jiří Štěpán
66 SUDOP PRAHA
- Václav Jann
- Michal Mečl
- Jiří Šmíd
- Tomáš Slavíček (captain)
67 Svijany
- Václav Bradna
- Vladimír Vodička
- Radim Fiala
- Tomáš Kučera (captain)
68 T-SVTL
- Libor Khek (captain)
- Jan Bureš
- Jiří Kysa
- Zdeněk Vozábal
69 TÜV NORD Blue Line
clenoveDoplneni
70 Algon
clenoveDoplneni
71 SOMA
- Petr Korejtko
- Petr Kusý
- Martin Fadrhons (captain)
- Michal Vlk
72 T-Recyklace
- Miloš Polák (captain)
- Zuzana Netolická
- Patricie Šedivá
- Tadeáš Salaba
73 Běžkujeme za rovné manželství
- Martin Orgoník
- Adéla Horáková
- Alexander Mareček
- Czeslaw Walek (captain)
74 Leontinka a PARA lyžaři
- Ondřej Zmeškal (captain)
- Jiří Uhlíř
- David Šrůtek
- Simona Bubeníčková
75 NoFoot
clenoveDoplneni
76 Český paralympijský výbor
clenoveDoplneni