Start list
Company race Raul

Startovní čísla budou týmům přiřazena do 6. 2. 2017.

Bedřichovské ženy

  • Blanka Bohatá
  • Kateřina Zárybnická
  • Lenka Klinderová (captain)
  • Tereza Kalošová

Boomerang

clenoveDoplneni

BUREAU VERITAS

clenoveDoplneni

CEPSACI

clenoveDoplneni

Conseq 2

clenoveDoplneni

Conseq 3

clenoveDoplneni

Conseq Team

clenoveDoplneni

CPI Property Groupú

clenoveDoplneni

Czech Handball Team

clenoveDoplneni

CZECH NOTARIAL TEAM - Bohemia

clenoveDoplneni

CZECH NOTARIAL TEAM - MORAVIA

clenoveDoplneni

CzechTourism

clenoveDoplneni

Česká pošta

  • Roman Patzelt
  • Petr Pivrnec (captain)
  • Josef Polreich
  • Jan ŠUBRT

Český horolezecký svaz

clenoveDoplneni

Český klub fair play

clenoveDoplneni

ČHMÚ

  • Jan JIRÁK (captain)
  • Šimon BERCHA
  • Tomáš FRYČ
  • Michal Steinhart

DB Schenker 1

clenoveDoplneni

DB Schenker 2

clenoveDoplneni

DETOA

  • Petra JIRÁKOVÁ (captain)

DYNAMO

  • Michal RICHTR (captain)
  • Martin KNOL
  • Jan LUC
  • Jaroslav Hubata Vacek

ENERVIT

clenoveDoplneni

EPP - Pomáhej pohybem

clenoveDoplneni

FOXON tým

  • Jaromír Peterka (captain)
  • Michaela VELIKOVSKA
  • Martin Duda
  • Tomáš Šindelář

Geometry Global I.

clenoveDoplneni

HEALTHY LIFE-KIDOKAI TEAM

clenoveDoplneni

Hervis Sport

clenoveDoplneni

Heureka.cz 1

  • Jan Kahoun (captain)
  • Peter Wojtovic
  • Jan Haering
  • Vít Bartůněk

Heureka.cz 2

  • Adéla Berková (captain)
  • Michaela Súkeníková
  • Michaela Petrová
  • Hana Horváthová

Heureka.cz 3

  • Pavel Erfányuk
  • Martin SEMENYŠÍN
  • Petr Lacko
  • Daniel Blažek (captain)

Kajmani ski team 1

clenoveDoplneni

Kajmani ski team 2

clenoveDoplneni

Kama

  • Jakub Augusten (captain)
  • Matěj Bříza
  • Tomas Lengyel
  • Tomas Kapčiar

KNORR-BREMSE

clenoveDoplneni

Kooperativa

clenoveDoplneni

Kotki packowe

  • David KOVALOVSKÝ (captain)
  • Klaudia Lisoňková
  • Julie Lišková
  • Jan Mergl

LEEMOM

clenoveDoplneni

Liberecký kraj

  • Kamila Fulová (captain)
  • Pavel Schroter
  • Milan Holeček
  • Anna Urbanová

METROSTAV

clenoveDoplneni

Moravská klika

  • Marek LOULA
  • Tomáš SADÍLEK
  • Robert HELBICH
  • Viktor KOTLÁN (captain)

Nadace Leontinka

  • Radka Králová (captain)

Ogilvy

  • Michaela PROCHÁZKOVÁ (captain)
  • Ondřej OBLUK
  • Radka Šubířová
  • Petr Balog

PEKM 1

clenoveDoplneni

PEKM 2

clenoveDoplneni

Penta Real Estate

clenoveDoplneni

PVZP 1

  • Daniel NOVÁK
  • Halina TRSKOVÁ
  • Otakar MAREŠ (captain)
  • Martin Muller

PVZP 2

  • Zdeněk Tůma
  • Vladimír Obuškevič
  • Miroslav Polách (captain)
  • Petra Flégrová

Radiožurnál

  • Michal Holý
  • Radim Nyč

Raul 1

clenoveDoplneni

Raul 2

  • Vendula DITTRICHOVÁ

ROSSMANN

  • Vít PODEŠVA (captain)
  • Luboš Morkus
  • Vít Pavlíček
  • Matúš Uhliarik

RunCzech

  • Tadeáš Mahel (captain)

Severočeské komunální služby s.r.o.

  • Martin ŠPERL (captain)
  • Richard TKAČÍK
  • Roman Schmid
  • Filip Košťák

Skupina ČEZ

clenoveDoplneni

Subterra

clenoveDoplneni

Swix

  • Dusan KOZISEK
  • Martin Kráčalík (captain)
  • Dan Máka
  • Jan Mašek

Tenis Tami Team

clenoveDoplneni

Vodaři 1

  • Petr Bartoš
  • Agáta VAŇKOVÁ (captain)
  • Vít Suchánek

Vodaři 2

  • Jan Hloušek
  • Lenka Novotná (captain)
  • Tomáš Nevole
  • Tomáš Hanzl

Z Liberce pro Evropu

clenoveDoplneni



General partner
ČEZ
organizer
ČEZ
institutional partner
ČEZ
Bedřichov
under the patronage of
ČEZ
Main partners
HERVIS vw Česká pošta vzp
General media partner
ct
Main media partners
rz
Main institutional partners
Liberecký kraj Liberecký kraj Liberecký kraj
Marketing partner
Raul
Partners
Swix Madshus Enervit Kama
Schenker CHMU Pytloun OC Nisa
Media partners
Kamsdetmi.com Nordic
Liberecká drbna Mediatenor
With the support of
Czech-Ski horosvaz
Part of series
worldloppet skiclassics Ski-Tour
official suppliers
Jizerská ops Johnny Servis Crystal Bohemia Yventech CGI
Palestra Progres Nature Valley iqlandia